Увага!
Thanks for the comment. Check your email and confirm your comment by clicking on a link to it was added.

ФОП на єдиному податку

ФОП на єдиному податку

ФОП на єдиному податку: визначення доходу в іноземній валюті та курсових різниць

Перш за все, хочеться сказати, що це біль. У мережі можна запросто зустріти статті, де авторитетно заявляється, що ФОПу єдиннику потрібно рахувати курсові різниці згідно П(С)БО 21.

Але ПКУ говорить нам про зворотне. І зовсім недавно фіскали процитували нам його норми в індивідуальній консультації від 07.06.2017 р. № 519 / Р / 99-99-13-01-02-14 / ІПК.

У листі ДФС посилаються на пункт 2 статті 292 ПКУ, в якому написано, що дохід, виражений в інвалюті, перераховується в гривнях за офіційним курсом гривні до цієї валюти, встановленим НБУ на дату отримання такого доходу. Ось і вся правда.

У тому ж листі, фіскальна служба резюмує, що в разі отримання єдинником виручки в іноземній валюті, до складу його доходу необхідно включити суму коштів, що надійшли на п/р в гривнях від обов'язкового продажу на дату надходження коштів на поточний рахунок, і суму коштів, що поступила на п/р в інвалюті, перераховану в гривні за офіційним курсом нацбанку на дату надходження цих коштів на рахунок.

Середа 26, Липень 2017
Залишити повідомлення, заявку, питання
років на українському ринку
Більше ніж
3000
клієнтів довірилися нам
101
гарантія якості
від
3
реєстрація бізнесу
Зв'яжіться з нами Звертаючись до нас, Ви отримаєте якісне обслуговування, швидке вирішення питань і впевненість у завтрашньому дні.
м. Київ,
вул. Пимоненка, 4, оф. 48
тел.: (044) 383 4760
тел.: (067) 440 1244
2017 © Еквітас Компані.
Увага!
Ваше повідомлення відправлено
Повідомлення не відправлене.
Увага!
Повідомлення не відправлене.
Заповніть обов'язкові поля.