Увага!
Thanks for the comment. Check your email and confirm your comment by clicking on a link to it was added.

Коли можна ігнорувати запит податкової?

Коли можна ігнорувати запит податкової?

Законом встановлено ряд випадків, в яких податкова служба має право звернутися до платника із запитом надати інформацію або документи.

Це стосується лише конкретних питань, регламентованих ПКУ. Тому, щоб зрозуміти в яких випадках можна не відповідати на такий лист, варто вивчити, коли ігнорування не слід.

Можливі причини звернення:

  1. У ході аналізу податкової інформації платника були виявлені порушення податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за якими покладено на контролюючі органи.
  2. Для визначення відповідності умов контрольованих операцій принципу «витягнутої руки» під час перевірки трансферного ціноутворення. Або для визначення рівня звичайних цін. Принцип «витягнутої руки» - це стандарт, що означає, що ціни між взаємопов'язаними суб'єктами повинні бути на рівні цін з незалежними підприємствами.
  3. Недостовірність даних у поданих податкових деклараціях.
  4. На платника була подана скарга щодо неподання, допущення помилок в обов'язкових реквізитах або порушення термінів подання податкової або акцизної накладної.
  5. Проведення зустрічної звірки.
  6. Інші випадки, позначені в ПКУ.

Зміст запиту

До запиту є ряд строгих вимог. Він обов'язково повинен містити:

  • підстави, у зв'язку з якими контролюючий орган звертається, і інформацію, яка підтвердить цю причину;
  • перелік документів та інформації, яку необхідно надати;
  • печатка контролюючого органу;
  • підпис керівники або його заступника.

Всі ці причини, умови та обов'язкові реквізити прописані в п.73.3 ст. 73 ПКУ. Тому будь-яка невідповідність даним вимогам буде достатньою підставою, щоб не відповідати на такий запит.

Понеділок 08, Травень 2017
Залишити повідомлення, заявку, питання
років на українському ринку
Більше ніж
3000
клієнтів довірилися нам
101
гарантія якості
від
3
реєстрація бізнесу
Зв'яжіться з нами Звертаючись до нас, Ви отримаєте якісне обслуговування, швидке вирішення питань і впевненість у завтрашньому дні.
м. Київ,
вул. Пимоненка, 4, оф. 48
тел.: (044) 383 4760
тел.: (067) 440 1244
2017 © Еквітас Компані.
Увага!
Ваше повідомлення відправлено
Повідомлення не відправлене.
Увага!
Повідомлення не відправлене.
Заповніть обов'язкові поля.