Добрий день! Податкова надіслала повідомлення про початок проведення позапланової перевірки, при цьому перевірка буде здійснюватись за період, який перевищує три роки. Чи має право податкова проводити перевірку за такий період?

   Чинним законодавством не передбачено обмежень щодо періоду проведення перевірки. 
   Але при цьому відповідно до ст. 102 Податкового кодексу – контролюючий орган має право самостійно визначити суму грошових зобов’язань платника податку не пізніше закінчення 1095 дня, що настає за останнім днем граничного строку подання декларації та/або граничного строку сплати грошових зобов’язань, визначених контролюючим органом. 
   Тією ж статтею встановлюються виключення, коли податкове зобов’язання може бути донараховано без дотримання строку давності. А саме: податкову декларацію за період, протягом якого виникло зобов’язання, не було подано; є рішення, що набрало законної сили, щодо притягнення особи до кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків за період, що до нараховується.
   Отже, перевірка може проводитись за будь-який період, але податкові зобов’язання можуть донараховуватись та/або стягуватись до бюджету лише з урахуванням строку давності в 1095 днів, за вирахуванням виключень, встановлених Податковим кодексом.

років на українському ринку
Більше ніж
3000
клієнтів довірилися нам
101
гарантія якості
від
3
реєстрація бізнесу
Зв'яжіться з нами Звертаючись до нас, Ви отримаєте якісне обслуговування, швидке вирішення питань і впевненість у завтрашньому дні.
м. Київ,
вул. Пимоненка, 4, оф. 48
тел.: (044) 383 4760
тел.: (067) 440 1244
2017 © Еквітас Компані.


Увага!
Ваше повідомлення відправлено
Повідомлення не відправлене.
Увага!
Повідомлення не відправлене.
Заповніть обов'язкові поля.